www.neskovicosiguranje.com
   
  Osiguranje motornih vozila
  Osiguranje nezgode
  Osiguranje imovine
 
 

2008-10-01 13:23:00

IZDAVANJE POSLOVNIH PROSTORIJA

Arhiva   

   ŠTETE
    IZVJEŠTAJI
    PROPISI
    PRITUŽBE
 

Kontakt

Direkcija NEŠKOVIĆ OSIGURANJA:
Ulica Sremska 3, 76300 Bijeljina,
Bosna i Hercegovina
Telefon: 055/294-310 (centrala)
Fax: 055/294-317
E-mail: info@neskovicosiguranje.com

Generalni Direktor
Milenko Mišanović
Telefon: 055/294-313
E-mail: milenko@neskovicosiguranje.com

Izvršni direktor za osiguranje
Sandra Jovanović
Telefon: 055/294-360
E-mail: sandra@neskovicosiguranje.com
           osneskov@teol.net

Izvršni direktor za finansijske
pravne i opšte poslove
Ornela Sekulić
Telefon: 055/294-334
E-mail: ornela@neskovicosiguranje.com

Tehnički Sekretar
Slađana Tanacković
Telefon: 055/294-310
E-mail: sladjana@neskovicosiguranje.com

Sektor za osiguranje, obradu i likvidaciju šteta

Aleksandar Stojanović
Telefon: 055/294-314
Fax: 055/294-311
E-mail:  aleksandars@neskovicosiguranje.com

Tomo Simić
Telefoni: 055/294-321
Fax: 055/294-318
E-mail: aleksandar@neskovicosiguranje.com
            tomo@neskovicosiguranje.com

Nedeljka Šobat
nedeljka@neskovicosiguranje.com
Telefon: 055/294-334

Telefon: 055/294-320
Fax: 055/294-318
E-mail: milica@neskovicosiguranje.com
           zkneskovic@teol.net

Sektor za finansijske, pravne i opšte poslove
Telefoni: 055/294-315, 294-316
Fax: 055/294-317
E-mail: jadranka@neskovicosiguranje.com
           ilija@neskovicosiguranje.com
           svjetlana@neskovicosiguranje.com

Telefon: 055/294-319
E-mail: risto@neskovicosiguranje.com

Tehnička i informaciona podrška
Telefon: 055/294-352
Bato Tomić
E-mail: bato@neskovicosiguranje.com

 

 


          

 


          

Kontakt informacije za poslovne jedinice

 


  Copyright © Nešković osiguranje a.d. Bijeljina - 2007
Sva prava zadržana
Hosted & Created by itMedia