www.neskovicosiguranje.com
   
  Osiguranje motornih vozila
  Osiguranje nezgode
  Osiguranje imovine
 
 

2008-10-01 13:23:00

IZDAVANJE POSLOVNIH PROSTORIJA

Arhiva   

   ŠTETE
    IZVJEŠTAJI
    PROPISI
    PRITUŽBE
 

Kontakt

Direkcija NEŠKOVIĆ OSIGURANJA:
Ulica Sremska 3, 76300 Bijeljina,
Bosna i Hercegovina
Tel:(+387)55 294 310 (centrala)
Fax:(+387)55 294 317
E-mail: info@neskovicosiguranje.com

Generalni Direktor
Milenko Mišanović
Tel:(+387)55 294 313
E-mail: milenko@neskovicosiguranje.com

Izvršni direktor za osiguranje
Sandra Jovanović
Tel:(+387)55 294 360
E-mail: sandra@neskovicosiguranje.com
E-mail: osneskov@teol.net

Izvršni direktor za finansijske
pravne i opšte poslove
Ornela Sekulić
Tel:(+387)55 294 334
E-mail: ornela@neskovicosiguranje.com

Tehnički Sekretar
Slađana Tanacković
Tel:(+387)55 294 310
E-mail: sladjana@neskovicosiguranje.com

Sektor za osiguranje, obradu i likvidaciju šteta

Aleksandar Stojanović
Tel:(+387)55 294 314
Fax:(+387)55 294 311
E-mail:  aleksandars@neskovicosiguranje.com

Tomo Simić
Tel:(+387)55 294 321
Fax:(+387)55 294 318
E-mail: tomo@neskovicosiguranje.com
Nedeljka Šobat
E-mail: nedeljka@neskovicosiguranje.com
            
Svjetlana Đurić
svjetlana@neskovicosiguranje.com
Tel:(+387)55 294 334

Sektor za finansijske, pravne i opšte poslove
Fax:(+387)55294 317
Jadranka Škiljević
Tel: (+387)55 294 315
E-mail: jadranka@neskovicosiguranje.com
Ilija Sekulić
Tel:(+387)55 294 342
E-mail: ilija@neskovicosiguranje.com
Petra Jović
Tel:(+387)55 294 362
E-mail: petra@neskovicosiguranje.com
          
Pravna služba
Fax:(+387)55 294 318
Milica Savić
Tel:(+387)55 294 320
E-mail: milica@neskovicosiguranje.com
Siniša Ristić
E-mail: zkneskovic@teol.net

Tel:(+387)55 294 319
E-mail: bojansimic@neskovicosiguranje.com

Tehnička i informaciona podrška
Tel:+(387)55 294 352
Bato Tomić
E-mail: bato@neskovicosiguranje.com

 

 


          

 


          

Kontakt informacije za poslovne jedinice

 


  Copyright © Nešković osiguranje a.d. Bijeljina - 2007
Sva prava zadržana
Hosted & Created by itMedia